jeudi 13 février 2014

Walentynkowe Spa (część 1) - Perfecta SPA domowy manicure


Z okazji Walentynek zafundowałam sobie trochę przyjemności :)              

Buszując ostatnio po Rossmannie odkryłam (chyba) nowość od Perfecty - SPA "domowy manicure" i "domowy pedicure" czyli "zabieg regenerujący" do rąk oraz "zabieg zmiękczający" do stóp.
"Zabieg regenerujący" do rąk to: peeling złuszczający, zawiera on sproszkowany szafir, ciekłą parafinę, masło ze skórki pomarańczy, glicerynę i alantoinę (info z tyłu opakowania); oraz regenerująca maska-serum z ciekłą parafiną, olejkiem jojoba, wyciągiem z arniki górskiej, gliceryną i alantoiną. 
Najpierw przez około 5 minut wcieramy peeling w dłonie a następnie nakładamy grubą warstwę maski. Po użyciu peelingu dłonie są niesamowicie gładkie ! Maska daje efekt lekkiego chłodzenia co jest bardzo przyjemne i relaksujące. Po około 10 minutach kremowa maska zmienia się w oleistą i klejącą i nie wchłania się całkowicie (należy ja trzymać 15 minut i następnie wmasować nadmiar, ja po 20 minutach odcisnęłam tłustą warstwę na chusteczce bo nie chciała się wchłonąć..). To jeden minus, drugim jest zapach obu produktów...pachną one pastą do zębów dla dzieci co jest dosyć zaskakujące. Poza tymi małymi minusami zabieg jest bardzo przyjemny i daje natychmiastowe efekty: dłonie są gładkie, nawilżone i bardzo przyjemne w dotyku. 
Polecam serdecznie i na pewno ponownie kupię ten produkt ! 
Koszt w Rossmanie to 2,49 zł. 

Część druga (domowy pedicure) jutro !
Buziaki. Nat.