jeudi 19 avril 2012

Początek..

Cześć !


Witaj na moim blogu poświęconym modzie i nie tylko! Chcę w nim zamieszczać przede wszystkim  moje stylizacje (lookbook, ootd,..) lecz chciałabym również pisać o literaturze, muzyce i tym wszystkim co mnie inspiruje i co wpływa na mój punkt widzenia Świata.

Obecnie mieszkam w Nantes, na zachodzie Francji, lecz już niedługo wrócę do mojego kochanego Wrocławia gdzie zamierzam (wreszcie) skończyć studia.
Nie da się ukryć, że mieszkanie poza granicami swojego kraju "poszerza horyzonty" (inna kultura, wychowanie, ciekawostki muzyczne, modowe, itp.), pozwala na lepsze poznanie samego siebie, wpływa także na odnalezienie swojego stylu.
Szerze mówiąc nie jestem w stanie określić, czy posiadam swój "styl", ponieważ mój sposób ubierania się zależy od wielu czynników, i zawiera w sobie prawie wszystkie możliwe style, od tzw. grunge'u, poprzez stonowaną klasykę czy casual, aż po nieco dziecinny styl "azjatycki" (moja najnowsza inspiracja)..zresztą sami zobaczycie.
Nie chcę absolutnie pretendować do roli "guru" w kwestii mody, chcę się po prostu dzielić moją pasją jaką jest "stylizowanie" dosłownie wszystkiego (z jedzeniem na czele ^^).  

Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej, więc nie jestem w stanie określić jak często będę zamieszczała nowe posty, ani nawet kiedy na dobre zacznę umieszczać to co mam w planach, więc proszę o cierpliwość. :)

W planach mam również pisanie bloga jednocześnie po polsku i po francusku, ale za razie zastanawiam się jak ten pomysł zastosować w praktyce (jeśli macie jakiekolwiek sugestie dajcie znać ).


Właśnie zaczyna się moja nowa przygoda, co z tego wyniknie zobaczymy, trzymajcie kciuki ! <(^.^<)

Nat.